Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odbył się regionalny spocik Ślązaków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odbył się regionalny spocik Ślązaków

    no to statystycznie liczba zadowolonych wzrosła nam o 300% :szeroki_usmiech
    TDI 205PS

  • #2
    Odbył się regionalny spocik Ślązaków

    W minioną niedzielę (15.05.2005) odbyło się spotkanie OCP na Śląsku. Frekwencja była skromna, ale od czegoś trzeba zacząć.

    Poniżej umieszczam krótką relację autorstwa Luky8:
    ------------------------------------------------
    :diabelski_usmiech No i po zlociku. Panowała bardzo miła atmosferka, szkoda tylko ze nie wszyscy dojechali, ale następnym razem mam nadzieje że nic im nie przeszkodzi.
    Lista obecności furek prezentuje sie następująco: od lewej czeszki: Neck99, Wasyl, jakaś przypadkowa-niezrzeszona , djczas, no i moja dziecinka

    Na podzamczu odbyła się mała debata nad wym co i gdzie by tu zjeść.....

    ..... i przerobić - uturbić - zchipować :szeroki_usmiech (w rolach głównych: luky8, Wasyl, Neck99, djCzas)........

    .....w trakcie rozmowy pojawił sie życiowy dylemat z grupy problemów "być albo nie być" w wydaniu OCP :diabelski_usmiech .....

    .....poczym przyszedł czas na przystąpienie do realizacji pierwszego planu, który zakładał posilenie się nieco. Oczywiście alby nie było zbyt łatwo do montażu grilla niektórzy postanowili użyć wkrętarki.......

    .....montaż grilla (nawet bez instrukcji :P )zakończył sie sukcesem i starosta zloty mógł przystąpić do działania, alby nikomu z klubowiczów nie brakło posiłku (pozdrowienia dla Stasia za to ze zadbał o prowiant - NA KILKA DNI !!!) ....

    .....po zjedzeniu "małego co nie co" przszedł czas na demontaż urządzenia zwanego grillem. Tą operacje w początkowej fazie postanowiono przeprowadzić metodą tradycyjną co jak widać sprawiło wiele radości :szeroki_usmiech .....

    Potem odbyliśmy jeszcze jazdę próbną podkręconą 18,T kombi :szeroki_usmiech tak aby tym którzy mają jeszcze serie troche szczeny poopadały. No i grzecznie oraz dostojnie (czyt. z lansem )rozjechaliśmy się do domciu.

    Już nie mogę sie doczekać następnego spotkania :diabelski_usmiech
    ------------------------------------------------

    Wszystkim chcącym wziąć udział w kolejnych spotkaniach "grupy śląskiej" polecamy śledzenie tematu Spot Śląski w Strefie Klubu . Należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum.

    Jednocześnie przypominamy, iż w każdy wtorek o godzinie 20:00 odbywają się spotkania OCP w Warszawie.
    Szczegółowe informacje znajdują się również w Strefie Klubu.

    Zapraszamy!!!
    TDI 205PS

    Komentarz


    • #3
      Kurcze, chciałem przyjechac ale kac po sobotniej imprezce nie pozwolił, następnym razem jestem na 100 %
      "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
      Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
      Pionek znów gra.......

      Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
      www.dynosoft.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Luca
        Kurcze, chciałem przyjechac ale kac po sobotniej imprezce nie pozwolił, następnym razem jestem na 100 %
        Ja "toże"

        Pozdrawiam
        Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
        Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
        BMW serii 3... Radość z jazdy.

        Komentarz


        • #5
          i ja równiez obiecuje się pojawić
          Spoko loko lusi sponton

          Komentarz


          • #6
            Trzymam za słowo. A tak swoją drogą to było fajnie, ważne że pogoda wytrzymała !!! baaa nawet słono świeciło. Ja swoje fotki zamieszcze już dziś. Podziękowania dla djczas za niezły prowiant !! do dziś mama się dziwi skąd tyle jedzenia przywiozłem..., podziękowania dla necka za poprawienie paru błędów w naszych bolidach no i dla Lucky-ego za to że był
            ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
            www.wasilewski-foto.pl
            KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

            Komentarz


            • #7
              keidy sie znowu spotykamy tym razem bede jeszcze lepiej przygotowany

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez wasyl
                Ja swoje fotki zamieszcze już dziś.
                Dzis minelo wczoraj :szeroki_usmiech co z fotkami :food
                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                Komentarz


                • #9
                  wasylowi komp padl. powiedzial mi jak sie z nim upora to wysle

                  Komentarz


                  • #10
                    No uwaga może się już uda ....

                    1.

                    Przybycie uczestników imprezy (ale podobna ta fotka do lukiego :roll: )
                    2.

                    Musiałem się przypatrzec co inni zdąrzyli poprzerabjać z przodu....i z tyłu :diabelski_usmiech

                    3.

                    Następuje rozdanie naklejek klubowych. Neck tak się ucieszył, że aż zaśpiewał hymn z radości :szeroki_usmiech
                    4.

                    Słynne jedzenie Djczas-a :shock:
                    5.

                    Jak widać na załączonym obrazku niektórzy chcieli się wkręcić na spota :P
                    6.

                    Kasowanko błędów :?
                    7.

                    W wolnych chwilach przygrywała nam wynajęta orkiestra, ale póxniej chłopaki się tak zciorali, że trąbki pogubili... :wink:
                    8.

                    Zainteresowanie przechodniów nie malało, najlepszą zabawę mieliśmy pytając "...który z samochodów ma największą moc ..."?? w 100% przypadków wybór padał na O I Lukiego :szeroki_usmiech k
                    9.

                    Pojedli, popili teraz by po....... POJEŹDZILI :twisted:

                    Było fajnie !! teraz ja czekam na inne propozycje wyjazdu w zakątki naszego pięknego kraju...
                    P.S.
                    za zbieżność osób występujących na zdjęciach autor nie odpowiada.... :shock: :? :szeroki_usmiech
                    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                    www.wasilewski-foto.pl
                    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                    Komentarz


                    • #11
                      Następuje rozdanie naklejek klubowych. Neck tak się ucieszył, że aż zaśpiewał hymn z radości
                      k
                      OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                      SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                      Komentarz


                      • #12
                        Tytuł pieśni - OCTAVIA LUB POLSKA
                        Teraz musisz nagrać singla :lol: :lol: k
                        Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                        Komentarz


                        • #13
                          Hehe ... no i koniecznie teledysk k
                          OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                          SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                          Komentarz


                          • #14
                            a ja go wylansuje

                            Komentarz


                            • #15
                              heeh .. to i z tego kasa bedzie i se szczelimy po superb na łebka k
                              OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                              SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                              Komentarz


                              • #16
                                menadżer bierze 75 % utargu z piratów :lol: i 50 % z legali :twisted:

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X